Przeprowadzki
dużych firm i biur

Pomagamy małym średnim i dużym firmom wraz
z przeniesieniem rzeczy niezależnie od dystansu
do pokonania. Sprawdź naszą ofertę

Przeprowadzki Biur

Zapraszamy do współpracy tel: 505 865 183.

Przeprowadzki biur i firm należą do jednych z najbardziej odpowiedzialnych zleceń. Dlatego warto powierzyć te zadanie profesjonalistom! Podejmujemy współpracę zarówno z dużymi przedsiębiorstwami jak i małymi firmami. Rozumiemy, iż przeprowadzka firm, biur często wiąże się z koniecznością pracy w noce i weekendy. Nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu i nie pobieramy dodatkowych opłat za nietypowe godziny pracy. Przy tego typu usłudze zwracamy dużą uwagę na oznaczanie mebli, sprzętu i kartonów. Jest to bardzo duże ułatwienie podczas rozładunku, tym bardziej jeżeli mamy plan rozstawiania mienia. Najczęściej tego typu usługa przeprowadzki jest dokonywana nocą, co nie stanowi dla nas problemu.

Dodatkowo w naszej ofercie…

W zależności od potrzeb możemy zaproponować klientom różnego rodzaju warianty :

Transport Warszawa

Usługa polegająca na podstawieniu przez naszego pracownika auta, które zostanie dostosowane kubaturowo przez konsultanta w trakcie rozmowy telefonicznej lub oględzin w miejscu przeprowadzki.

Przeprowadzka Kompleksowa

Usługa polegająca na spakowaniu mienia w kartony, zabezpieczeniu mebli, załadunku i rozładunku, demontażu i montażu mebli.

Przy wariantach 1, 2 i 3 koszty materiałów takich jak folia bąbelkowa, tektura falista, papier pakowy i kartony nie są wliczone w cenę usługi i są dodatkowym kosztem, o którym informujemy klienta w trakcie rozmowy telefonicznej.

Przeprowadzka Ekonomiczna

Usługa polegająca na przyjechaniu na miejsce załadunku jednego, dwóch lub więcej pracowników, i załadunku, transporcie i rozładunku mienia w miejscu docelowym.

Powyższy wariant nie zawiera demontażu/montażu mebli, pakowaniu rzeczy w kartony.

Zabezpieczenie mebli leży po stronie klienta.

Przeprowadzka Standardowa

Usługa obejmująca załadunek, transport i rozładunek, zabezpieczenie mebli, demontaż i montaż mebli już będących na wyposażeniu mieszkania

Możesz Na Nas Liczyć!

 • Transport Warszawa
 • Domów
 • Mieszkań
 • Warszawa
 • Międzynarodowe Warszawa
 • Krajowe Warszawa
 • Biur Warszawa
 • Lokalne
 • Bemowo
 • Białołęka
 • Bielany
 • Mokotów
 • Ochota
 • Praga Południe
 • Praga Północ
 • Rembertów
 • Śródmieście
 • Targówek
 • Ursus
 • Ursynów
 • Warszawa
 • Przeprowadzka Wesoła
 • Wilanów
 • Włochy
 • Wola
 • Żoliborz

Przeprowadzki biur Warszawa

Nie da się ukryć, że przeprowadzki biur i firm dla wielu z nas nie należą do najłatwiejszych czynności. Standardowa przeprowadzka zająć może mnóstwo czasu, gdyż trzeba zadbać o wyniesienie mienia z poprzedniego biura i odpowiednie go ubezpieczenie. Jeśli nie chcemy realizować przeprowadzki na terenie Warszawy i okolic samodzielnie, to warto sprawdzić usługi profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Jeżeli chodzi o usługi przeprowadzki biur Warszawa jest miastem, gdzie cały czas działamy. Wystarczy zadzwonić i będziemy mogli wykonać przeprowadzkę. W pierwsze kolejności konieczna będzie wycena, a cennik naszych usług znaleźć można na naszej stronie internetowej. Doskonale znamy się na tego typu przeprowadzkach i możemy oferować pełen profesjonalizm w trakcie przeprowadzki. Cena przeprowadzki uzależniona jest od wielu czynników, które opisaliśmy na stronie. Warto tam wejść i wypełnić formularz kontaktowy, gdzie można podać termin przeprowadzki. Można również zadzwonić i podczas pierwszej rozmowy telefonicznej ustalić szczegóły współpracy.

Tak jak wspomnieliśmy wyżej cena przeprowadzki biura zależeć będzie od kilku czynników. Za obsługę przeprowadzki odpowiadać będzie nasz zespół, dlatego ważne jest aby przeprowadzić odpowiednią wycenę przeprowadzki. Na tej podstawie będziemy wiedzieć jakie niezbędne narzędzia musimy zabrać do Twojej firmy. Jeśli chodzi o kompleksowe przeprowadzki biur Warszawa to miasto, gdzie specjalizujemy się w tego typu usługach. W przypadku takich przeprowadzek istotne będzie odpowiednie zabezpieczenie mebli. Aby ułatwić sobie transport może być konieczny demontaż mebli na części. Montaż mebli na miejscu również możemy zapewnić. Dobrze będzie jednak przygotować meble do demontażu. Drobne rzeczy można pakować w karton, a do stołów konferencyjnych oraz sprzętu komputerowego przydać się może folia stretch. W trakcie niemal każdej przeprowadzki biur na terenie Warszawy przydatne mogą okazać się również worki, papier pakowy oraz taśma. Wszystkie biurowe rzeczy w kartony można pochować, to samo tyczy się pakowania dokumentów. W przypadku biurek narożnych oraz szaf z półkami najczęściej potrzebny będzie demontaż. Nasza firma przeprowadzkowa zapewnia również rozładunek na miejscu oraz zapewnienie materiałów do zabezpieczenia. W przypadku usługi, jaką są przeprowadzki biur i firm Warszawa jest miastem, gdzie posiadamy mnóstwo klientów. Jeżeli interesują Cię przeprowadzki międzynarodowe Warszawa lub przeprowadzki krajowe to zajrzyj na naszą stronę lub skontaktuj się z nami.

Tanie przeprowadzki biur Warszawa

Bardzo często konieczny w przypadku przeprowadzki jest demontaż i montaż mebli biurowych. Przeprowadzkę znacząco ułatwić mogą spakowane mniejsze rzeczy do kartonów. Wniesienie mienia jest kolejnym, częstym elementem przeprowadzki, świadczonej przez naszą firmę. Jeżeli chodzi o przeprowadzki biur z pakowaniem Warszawa to miejsce, gdzie bardzo często świadczymy tego typu usługi. Posiadamy bardzo pozytywne referencje od naszych klientów, którzy mogą potwierdzić, że proces przeprowadzek biurowych utrzymany jest na najwyższym poziomie. Takie działania jak owinięcie folią bąbelkową wyposażenia biura wliczone są w cenę przeprowadzki. Jesteśmy dobrze przygotowani do usług przeprowadzkowych na terenie miasta Warszawa. Posiadamy niezbędną flotę pojazdów oraz doświadczonych pracowników, którzy wiedzą jak powinna wyglądać profesjonalna przeprowadzka. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby standard przeprowadzki był wysoki. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia tego, w jakich godzinach moglibyśmy rozpocząć pracę. Jeżeli interesują Państwa usługi dodatkowe, to można tu ustalić telefonicznie. Jeżeli chodzi o przeprowadzki Warszawa to miasto, gdzie bardzo często świadczymy swoje usługi.

NR.1
NA WARSZAWSKIM RYNKU

Nasze statystki są najlepszym dowodem na to, że przeprowadzki z MEGAM to dobry wybór. Wyceń swoją realizację już teraz!

99%

Usatysfakcjonowanych

243

Przeprowadzki

Masz Jeszcze Jakieś Pytania?

Wypełnij formularz, a uzyskasz odpowiedź
szybciej niż byś się tego spodziewał!

Zadzwoń już teraz!