Przeprowadzki
Międzynarodowe

Transport mienia pomiędzy krajami nigdy nie był tak prosty. 
Bezpiecznie, szybko i zgodnie z Twoim życzeniem.

Przeprowadzki Międzynarodowe Warszawa

Oferujemy sprawne przeprowadzki międzynarodowe. Zapraszamy do współpracy tel: 505 865 183.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, przeprowadzki międzynarodowe, przeprowadzki w UE nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Zajmujemy się usługami relokacyjnymi także poza granicami Europy. Bardzo często klienci zlecają nam wykonanie kompleksowej usługi łącznie z pakowaniem, demontażem oraz rozpakowywaniem i montażem. Nie stanowi to jednak reguły, jeżeli zechcą Państwo skorzystać tylko z części usług bądź samego transportu, dostosujemy się. Przeprowadzając się do innego kraju należy zwrócić uwagę na ilość zabieranego mienia. Nam, jako firmie realizującej przeprowadzki międzynarodowe pozwoli to na dostosowanie odpowiedniego auta dla danej usługi. Zachęcamy do kontaktu, na pewno odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Dodatkowo w naszej ofercie…

W zależności od potrzeb możemy zaproponować klientom różnego rodzaju warianty :

Transport Warszawa

Usługa polegająca na podstawieniu przez naszego pracownika auta, które zostanie dostosowane kubaturowo przez konsultanta w trakcie rozmowy telefonicznej lub oględzin w miejscu przeprowadzki.

Przeprowadzka Ekonomiczna

Usługa polegająca na przyjechaniu na miejsce załadunku jednego, dwóch lub więcej pracowników, i załadunku, transporcie i rozładunku mienia w miejscu docelowym.

Powyższy wariant nie zawiera demontażu/montażu mebli, pakowaniu rzeczy w kartony.

Zabezpieczenie mebli leży po stronie klienta.

Przeprowadzka Kompleksowa

Usługa polegająca na spakowaniu mienia w kartony, zabezpieczeniu mebli, załadunku i rozładunku, demontażu i montażu mebli.

Przy wariantach 1, 2 i 3 koszty materiałów takich jak folia bąbelkowa, tektura falista, papier pakowy i kartony nie są wliczone w cenę usługi i są dodatkowym kosztem, o którym informujemy klienta w trakcie rozmowy telefonicznej.

Przeprowadzka Standardowa

Usługa obejmująca załadunek, transport i rozładunek, zabezpieczenie mebli, demontaż i montaż mebli już będących na wyposażeniu mieszkania

Możesz Na Nas Liczyć!

 • Transport Warszawa
 • Domów
 • Mieszkań
 • Warszawa
 • Międzynarodowe Warszawa
 • Krajowe Warszawa
 • Biur Warszawa
 • Lokalne
 • Bemowo
 • Białołęka
 • Bielany
 • Mokotów
 • Ochota
 • Praga Południe
 • Praga Północ
 • Rembertów
 • Śródmieście
 • Targówek
 • Ursus
 • Ursynów
 • Warszawa
 • Przeprowadzka Wesoła
 • Wilanów
 • Włochy
 • Wola
 • Żoliborz

Przeprowadzki międzynarodowe w Warszawie – zagraniczny transport

Mamy pełną świadomość tego, że z reguły przeprowadzka połączona jest z wieloma zmianami w życiu i początkiem całkowicie nowego etapu. Dla wielu osób przeprowadzka jest wyjątkowym wydarzeniem, a zwłaszcza jeżeli mówimy o wyprowadzce zagranicę. Wówczas niesamowicie ważne jest to, aby dobrze się do niej przygotować i przeżyć ją bezstresowo. W przypadku, gdy w grę wchodzą przeprowadzki zagraniczne warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej, która posiada wieloletnie doświadczenie. Jeżeli chodzi o przeprowadzki międzynarodowe Warszawa jest miastem, gdzie posiadamy swoją siedzibę. Działamy między innymi na terenie miasta oraz jego okolic, jednak zebrane doświadczenie w branży pozwala nam na to, aby realizować także tanie przeprowadzki zagraniczne. Oferta naszej firmy transportowej jest naprawdę szeroka i z pewnością warto złożyć zapytanie o bezpłatną wycenę. Z pewnością warto sprawdzić naszą witrynę internetową, a następnie zadzwoń lub wyślij zapytanie poprzez formularz. W przypadku usługi, jaką są przeprowadzki zagraniczne Warszawa jest miastem, gdzie działamy od lat.

Pracujący w naszej firmie fachowcy mają ogromne doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, jeżeli chodzi o transport mebli oraz całą logistykę przeprowadzki. Możemy bez problemu dostarczyć Państwa dobytek do dowolnego kraju UE. Od lat zajmujemy się tego tego typu zleceniami i na podstawie otrzymanych od klientów referencji można nam zaufać. Jeśli planujesz przeprowadzkę, to warto skontaktować się z nami lub napisać poprzez formularz. Zapewniamy gwarancję przetransportowania mebli oraz sprzętu RTV AGD w nienaruszonym stanie. Na pewno warto rozważyć nasz kompleksowy pakiet usług, jeżeli chcesz znaleźć najlepszych specjalistów od zagranicznych przeprowadzek. Dbamy o to, aby pomóc klientowi pakować w karton wszystkie elementy wyposażenia jego domu. Zajmujemy się ładunkiem oraz demontażem oraz montażem mebli na miejscu docelowym. Jeśli poszukujesz profesjonalnej usługi, to korzystając z oferty naszej firmy będziesz zadowolony. Jeżeli chodzi o cennik, to warto zajrzeć na stronę internetową, którą posiada nasza firma przeprowadzkowa. Dobrym ruchem będzie wypełnienie szybko i sprawnie formularze kontaktowego, w celu udzielenia odpowiedzi przez naszego pracownika. Możesz się z nami również skontaktować, jeżeli interesują Cię przeprowadzki biur Warszawa.

Tanie przeprowadzki zagraniczne – kompleksowa oferta

Usługi przeprowadzkowe na terenie Unii Europejskiej to jedna z naszych sztandarowych usług. Mamy na swoim koncie mnóstwo zadowolonych klientów, których opinie potwierdzają wysoką jakość usługi. Bez względu na to, czy z naszej firmy skorzystać chcą właściciele domków jednorodzinnych, czy mieszkańcy bloków, jesteśmy gotowi zapewnić profesjonalny przewóz. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi przeprowadzkowe, pomagając przy tym w składaniu szafy oraz biurek. Na podstawie przekazanych przez Państwa informacji, zajmiemy się zabezpieczeniem antyków, instrumentów muzycznych oraz elementów ze szkła. Nasza przeprowadzkowa firma posiada również rozbudowaną flotę samochodów, która wspomaga naszą kadrę pracowników w realizacji usługi. Jeżeli chodzi o przeprowadzki międzynarodowe Warszawa to miasto, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Zachęcamy do skorzystanie z naszej oferty. W przypadku usługi, jaką są przeprowadzki krajowe nasza firma zajmuje się tym od wielu lat. Jeśli chodzi o przeprowadzki Warszawa jest miastem, gdzie zdobywaliśmy swoje doświadczenie i dzięki temu możemy pomagać klientom w całym kraju.

NR.1
NA WARSZAWSKIM RYNKU

Nasze statystki są najlepszym dowodem na to, że przeprowadzki z MEGAM to dobry wybór. Wyceń swoją realizację już teraz!

99%

Usatysfakcjonowanych

243

Przeprowadzki

Masz Jeszcze Jakieś Pytania?

Wypełnij formularz, a uzyskasz odpowiedź
szybciej niż byś się tego spodziewał!

Zadzwoń już teraz!